16 Şubat 2013

TEB Telefon Bankacılığı İşkencesi Tam 41 Dakika!

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) maaş kartımın adres değişikliğini bildirmek için bahse konu bankayı 15 Şubat 2013 Cuma günü saat 20.38'de aradım. Bir yetkiliye bağlanmak için tam 41 dakika (Kırkbir -41 - Dakika) boyunca bekledim. Ama ne beklemek. Bu bekleme esnasında bekleyen bir saf olmamdan dolayı bana yaklaşık olarak 15 kez teşekkür edildi.

4 yada 5 reklamı yaklaşık olarak 7'şer defa dinlemek zorunda kaldım. Efendiler nedir bu olay. Benim 41 dk. süren telefon faturam ne olacak. Sizler insanları saf yerine koyma hakkını nereden buluyorsunuz. Bu hatanızı tazmin edin. 20.38-21.19 arası tam 41 dakika devam eden bu işkencenin hesabını vermenizi bekliyorum. Gereğini Rica ederim.

Mesut 506 Okunma

Cevaplar

  • Mesut18 Mayıs 2013

    Bana hala Müşteri hattını öneriyorsunuz. Çok Komiksiniz ya. Benim sorunum zaten müşteri hattında 41 dakika bekletilmekti. Nerede yaşıyorsunuz siz.

  • TEB Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön