TEB T.C Yasalarına Ve Mahkeme Kararına Uymuyorlar.

Sinan K. |

2013 yılında kullanmış olduğum iki adet krediden kesilen 1200 TL dosya masrafını yasal hakkım olarak tüketici mahkemelerine 2014 Mayıs ayında başvurdum ve 12 Ocak'ta tarafıma ödenmesi kararı çıktı elime tebligat ulaştığında TEB Çetelem müşteri hizmetlerini aradım ve dosya masraflarını ödemiyoruz nereye başvurursanız başvurun diye kesip atan bir müşteri temsilcisiyle karşılaştım.

İcra mahkemesine başvurdum avukatlık ücreti faiz ve diğer masraflarla ödeme yaparlar artık. Zamanında ödemesini yapan bir müşteri olarak biraz kalite ve müşteri memnuniyetine önem vermelerini T.C yasalarına ve mahkeme kararlarına uymalarını öneriyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan K.
  27 Şubat
  21:55

  TEB ile ilgili bir şikayetim ve sorunum yok. TEB Cetelem ile var eğer iştirakiniz ise patronu sayılırsınız yasalara ve mahkeme kararına saygılı olsunlar hukuk şirketine vekalet verdim icra ya verdim. İyi günler

 • 27 Şubat
  10:49

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı