TEB Talimatsız Adıma 4 Tane Hesap Açmış!

İşıl M. |

TEB'in benden habersiz çıkardığı ve başka TEB kartındaki otomatik fatura talimatlarını aktardığı kartın borcunu ödemek istedim kart yok bende göndermemişler çağrı merkezi 45 dakika vaktimi aldı. Bana söyledikleri hesabınıza parayı yatırın biz karta aktaralım. Hesabım yok dedim. Ama öğrendim ki benden habersiz 4 tane hesap açmışlar. 2 si dolar 2si TL. Nasıl, neden derken bir de öğrendim ki hesaba aktarırsam 110 TL hesap işletim ücreti alıyorlar. Kart borcu 125 TL oysa ki. Bu nasıl şey? Benim talimatım olmadan bir faturayı nasıl başka karta bağlar, nasıl benim adıma 4 tane hesap açar ve bu ne acayip çağrı merkezi ki karşımıza bir türlü kimse çıkamaz.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İşıl M.
  08 Ekim
  14:32

  Şikayetimi değerlendirme ve dikkate alma yöntemlerini çok beğendim. Ancak bu somut olarak çağrı merkezinde de değişim ve iyileşmeye yol açarsa bir anlam taşır. Onu ta takip etmelerini isterim.

 • 29 Eylül
  15:40

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı