29 Eylül 2014

TEB Talimatsız Adıma 4 Tane Hesap Açmış!

TEB'in benden habersiz çıkardığı ve başka TEB kartındaki otomatik fatura talimatlarını aktardığı kartın borcunu ödemek istedim kart yok bende göndermemişler çağrı merkezi 45 dakika vaktimi aldı. Bana söyledikleri hesabınıza parayı yatırın biz karta aktaralım. Hesabım yok dedim. Ama öğrendim ki benden habersiz 4 tane hesap açmışlar. 2 si dolar 2si TL. Nasıl, neden derken bir de öğrendim ki hesaba aktarırsam 110 TL hesap işletim ücreti alıyorlar. Kart borcu 125 TL oysa ki. Bu nasıl şey? Benim talimatım olmadan bir faturayı nasıl başka karta bağlar, nasıl benim adıma 4 tane hesap açar ve bu ne acayip çağrı merkezi ki karşımıza bir türlü kimse çıkamaz.

İşıl 246 Okunma

Cevaplar

  • İşıl08 Ekim 2014

    Şikayetimi değerlendirme ve dikkate alma yöntemlerini çok beğendim. Ancak bu somut olarak çağrı merkezinde de değişim ve iyileşmeye yol açarsa bir anlam taşır. Onu ta takip etmelerini isterim.

  • TEB Temsilcisi29 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön