07 Kasım 2013

TEB Şubesinde Hakaret Edildi!

Önceden Western Union la ilgili Ihlamurkuyu-Dudullu şubenizden bana hakaret edilmesiyle ilgili şikayette bulunmuştum. Bana öldü-bitti imasıyla sadece bir SMS atıldı ve kopyala-yapıştır usulü ile buradan cevap yazıldı. Halbuki şubenizde bana hakaret edildi diyorum bunun için şikayetçiyim. Bir arayıp özür dileyen bile olmadı. Sizin kurumsallığınız bu kadar mı?

Müşterilerinin şikayetlerine hele ki hakaret söz konusu iken bir SMS atarak sonuçlandı diyerek geçiştirmek mi yani? Cevabınızı bekliyorum . Hakaretle ilgili savcılığa suç duyurusunda bulundum TEB'le alakalı. Artık buna da kopyala-yapıştır şeklinde bir cevap yazarsınız artık.

Rüşan T. 81 Okunma

Cevaplar

  • Rüşan T.07 Kasım 2013

    Her zamanki gibi klasik kopyala-yapıştır usulü ile cevap yazılmış ama ne bir geri dönüş var ne bir telefon?Görüyorsunuz bunları bu bankadan uzak durun!Yakınından bile geçmeyin!Müşterisine cevap bile vermeyen bir bankayla hiç kimsenin işi bile olmaz buna fatura ödemekte dahil!!!

  • TEB Müşteri Temsilcisi07 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön