19 Mart 2013

TEB Söz Verildiği Halde Kredi Kartımdan Hizmet Bedeli Çekildi!

Çalışmış olduğum firmanın anlaşmalı olması nedeniyle maaşımı teb den alıyorum. Müşteri temsilcisi beni telefonla arayarak maaşlı müşteri olduğum için hizmet bedeli olmadan kredi kartı kullanabileceğimi söyleyince bende kredi kartı almayı kabul ettim.

Ancak aradan 1 ay geçti hemen hizmet bedeli olarak bakiyeyi ekstreme yansıtmışlar. Telefonla aradığım halde müş. temsilcisi " biz buradan bişey yapamayız " diyerek hizmet bedelinin geri ödenmesi talebimi reddetti.

Bu durumdan şikayetçiyim. Çekilen miktarın geri ödenmemesi halinde hukuksal yollara başvurup gerekli ses kayıtlarını bankadan savcılık aracılığıyla talep ederek hakkımı aramaktan geri durmayacağım.

Yasin 113 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi21 Mart 2013

    Daha önce iletmiş olduğunuz talebiniz incelenmektedir. Müşteri Yetkilimiz belirttiğiniz konu ile ilgili olarak tarafınıza ulaşacaktır. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  • Yasin21 Mart 2013

    Otomatik mesaj sistemine geçmiş teb. konuyla ilgili olarak beni kimse aramadı.Buradan yayınlanan mesajı okuyanlar teb in işini çok hızlı ve doğru yaptığını düşünmesin, beni kimse aramadı.

  • TEB Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön