04 Eylül 2015

TEB Sinema ve Tiyatroda %50 İndirim Kampanyası.

Kampanyadan faydalanmadan önce müşteri hizmetlerinden ve TEB'in resmi web sitesinden detaylı bilgi edindim. Haftaiçi TEB banka kartımla 100 TL üzeri alışveriş yaptıktan sonra hafta sonu TEB banka kartımla tiyatro bileti aldım. Kampanyaya göre %50 iade hakkı bir hafta içinde hesabıma geçmesi gerekirken yatırılmadı. Müşteri hizmetlerini arayıp şikayet kaydı oluşturduktan 7 gün sonra mesaj yoluyla, inceleme sonucunda Cebteteb hesaplarının kampanyaya dahil olmadığı bildirildi. Fakat kampanya detaylarında ve müşteri hizmetlerinin verdiği bilgilerde "banka kartı" olması şartı dışında, ana hesabın "vadesiz TL hesabı" olması gerektiği ya da "Cebteteb" olmaması gerektiği bildirilmemiştir.

Ayşe 293 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe 07 Eylül 2015

    "Telefonunuza SMS olarak daha önce bilgi verildiği tespit edilmiştir" diye geri dönüş maili aldım. Ancak, zaten gelen mesaja istinaden Şikayetvar.com a başvurdum. (Gelen bilgilendirme mesajında cebteteb hesaplarının kampanyaya dahil edilmediği bildirildi.) Çünkü kampanyada cebteteb hesapları hariç diye bir ibare görülmüyor. Bu bilgiyi bana kampanya detaylarında belirtmeleri gerekiyor. Aksi halde bir çok tüketici benim gibi mağdur olacaktır.

  • TEB Temsilcisi04 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön