12 Mayıs 2014

TEB Sinema Kampanyası Dahilindeki Tutarı Hesabıma İade Etmiyor!

17-21 Mart 2014 tarihleri arası, TEB banka kartım ile 100 TL üzeri alışveriş yaptım ve 22 Mart 2014 Cumartesi günü sinemaya gittim. Ancak, TEB vadettiği üzere, bir sonraki hafta Cuma günü, sinema alışverişimin %50 sini hesabıma iade etmedi. Bunun üzerine, müşteri hizmetlerini arayarak şikayet kaydı oluşturdum ancak uzun süre dönüş alamadım.

Bunun üzerine iki kez daha müşteri hizmetleri ile görüşmüş olmama rağmen, sorunum çözülmedi. Üstelik müşteri hizmetleri, sorunumun ne zaman çözülebileceğine dair bilgi de veremedi. Gün 12 Mayıs 2014, iki ay geçti ancak TEB vadettiği gibi 14.75 TL lik geri ödemeyi hesabıma yapmıyor! Ayrıca, konu ile ilgili tarafıma bilgilendirme de yapılmıyor,şikayetçiyim!

Sevda 209 Okunma

Cevaplar

  • Sevda04 Haziran 2014

    Çözüm süreci olarak değerlendiremiyorum maalesef bu süreci. Hiçbir aktivitede bulunmadı TEB. Sonuç olarak, sorunum çözülemedi. Çözüm ile ilgili, geri bildirim dahi yapılmadı.

  • Sevda04 Haziran 2014

    Şu tarih oldu, hala giderilmedi mağduriyetim. Bu nasıl bir iş disiplinidir? Bu nasıl bir müşteri hizmetidir?! Artık aramaktan sıkıldım, ancak TEB çok küçük bir meblağ olmasına ve ilgili konuda haklılığımı kabul etmiş olmasına rağmen sorunumu çözmedi!

  • TEB Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön