TEB Sigorta Zeyil Bedelleri Ödenmiyor.

Güray G. |

Kasım ayında ev kredimi sonlandırdım temmuzda yeni sigorta yapılmıştı (1 yıllık) 3 aylık kısmı kullanıldı 9 aylık zeyil bedeli iade edilmedi, üstelik en ufak alacağını faiziyle almaya devam ediyor, 2 adet otomatik ödeme fatura talimatım olduğu halde hesap işletim ücreti kesti.

Neymiş hesapta para olmadığı için faturalar ödenmemiş, ondan dolayı hesap işletim ücreti kesilmiş, bankalara faturamı yeter, her bankaya 2 adet fatura talimatı versen komşunun faturalarını da ödemek lazım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güray G.
  25 Mart
  15:35

  Eden çözmediklerinide yazmıyorlar büyük bir banka en azından sebebini yazarlarsa memnun olurdum ama küfür eder gibi tık yok kredi kartında 2 günlük gecikmeye dahi faizi hesapta para gördüğü gibi kesiyor

 • Güray G.
  02 Mart
  22:41

  Hala inatla çözmemek için uğraşıyorlar şikayetim çözülmedi kredi masrafları için tüketici hakem heyetine 10 ay önce başvurum var ondan dolayı olduğunu bile düşünmeye başladım

 • 26 Şubat
  10:12

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı