Seher T. Teşekkür Mesajı

Sorunumu kısa sürede çözdüğünüz ve müşteri memnuniyetine önem verdiğiniz için teşekkürler

TEB Sekiz Aylık Karta Yıllık Ücret Kesiyor!

Seher T. |

İnsanları resmen kandırıyorsunuz. Maaş hesabımı açarken istemediğim halde kredi kartı verdiniz. Özellikle sordum kart ücreti var mı diye yok dedi şubedeki çalışanınız. Şimdi kart ücreti kesilmiş. Müşteri hizmetlerinizi aradım dinlemediler bile. İşten ayrıldığım için kesildiğini söylediler. Hadi tüm bunları boş verelim şubenizdeki personel yanılttı diyelim ben bu kartı alalı 1 yıl bile olmadı yıllık ücret nasıl kesiyorsunuz onu hiç anlamadım zaten. Bankanızdan kredi bile kullandım. Şimdi nereden bulaştım bu bankaya diye düşünüyorum. Kart ücretimi iade etmenizi rica ediyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz gerçekten haksızlık ediyorsunuz. En başında yalan söylenmemiş olsaydı emin olun itiraz etmezdim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seher T.
  22 Aralık
  18:27

  Sorunumu kısa sürede çözdüğünüz ve müşteri memnuniyetine önem verdiğiniz için teşekkürler

 • Seher T.
  18 Nisan
  12:02

  Konu ile alakalı dönüş yapıp sorunumu çözen serpil hanıma teşekkür ederim.

 • 18 Nisan
  11:54

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 18 Nisan 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 18 Nisan
  09:03

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı