04 Eylül 2015

TEB Parama El Koydu!

18.08.2015 12:22 saatinde Mersin Çamlıbel şubesinden kredi kartı borcum olan 1452.55 TL'yi ödemek için bankamatiğe 1460 TL yatırdım. Bankamatik fazla tutarı para üstü vermek istedi ancak ünite arızası nedeni ile kalan 7.45 TL'yi vermedi ve şubeye yönlendirdi.

Çamlıbel şubesine gittiğimde bankodaki bayana durumu izah ettim ancak 7.45 TL almam gerekirken şaka gibi 2 TL takdim etti. Kendisine verdiğim dekontta 7.45 vermesi gerektiğini söyledim, ancak bizim sistemde böyle gözüküyor dedi, nedenini sorduğumda ise Müşteri Hizmetlerini arayın ben bilmem dedi. Meblağ küçük gibi gelebilir ancak her müşterinizden benim gibi 5.25 TL'ye el koyarsınız, vergisiz mükemmel bir kazancınız olur tebrikler.

Selçuk G. 124 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk G.07 Eylül 2015

    Şikayet ile ilgili hala bir dönüş olmadı!

  • Selçuk G.04 Eylül 2015

    Az önce TEB tarafından bir SMS aldım. Hatalı bir ödeme yapılmadığı yazmakta. Elimde bankamatik dekontu ve bankanın eksik ödeme yaptığı dekont bulunmakta. Siz benimle dalga mı geçiryorsunuz.

  • TEB Müşteri Temsilcisi04 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön