TEB Parama El Koydu!

Selçuk G. |

18.08.2015 12:22 saatinde Mersin Çamlıbel şubesinden kredi kartı borcum olan 1452.55 TL'yi ödemek için bankamatiğe 1460 TL yatırdım. Bankamatik fazla tutarı para üstü vermek istedi ancak ünite arızası nedeni ile kalan 7.45 TL'yi vermedi ve şubeye yönlendirdi.

Çamlıbel şubesine gittiğimde bankodaki bayana durumu izah ettim ancak 7.45 TL almam gerekirken şaka gibi 2 TL takdim etti. Kendisine verdiğim dekontta 7.45 vermesi gerektiğini söyledim, ancak bizim sistemde böyle gözüküyor dedi, nedenini sorduğumda ise Müşteri Hizmetlerini arayın ben bilmem dedi. Meblağ küçük gibi gelebilir ancak her müşterinizden benim gibi 5.25 TL'ye el koyarsınız, vergisiz mükemmel bir kazancınız olur tebrikler.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk G.
  07 Eylül
  11:21

  Şikayet ile ilgili hala bir dönüş olmadı!

 • Selçuk G.
  04 Eylül
  17:51

  Az önce TEB tarafından bir SMS aldım. Hatalı bir ödeme yapılmadığı yazmakta. Elimde bankamatik dekontu ve bankanın eksik ödeme yaptığı dekont bulunmakta. Siz benimle dalga mı geçiryorsunuz.

 • 04 Eylül
  10:07

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı