TEB Para ATM'de Kaldı.

Aleksandra K. |

Kemer kiriş mahallesindeki TEB ATM'den 172,25 TL'lik faturamı ödemek için bankamatiğe 180 TL yatırdım ve işleminiz gerçekleştirilemiyor deyip para iadesi olmadı. Yani 180 TL bankamatikte kaldı, ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz lütfen.

Etiketler :

ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aleksandra K.
  31 Ağustos
  09:02

  Bu nasıl bir bankadır böyle derdi hiç bitmez. Tekrar fatura ödemek için gittiğim bankamatikte 175 TL kaldı. Daha diğer paramın iadesini gerçekleştirmeden ikinci defa aynı olay. Bu nasıl bişeydir dalga geçer gibi, hizmet sıfır, müşteriye işkence. Kaç defa şubeye gidip gelicem acaba daha, yazık!

 • 28 Ağustos
  15:01

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Aleksandra K.
  28 Ağustos
  14:31

  Kemer kiriş mahallesindeki TEB ATM'den 172,25tl'lik faturamı ödemek için bankamatiğe 180 TL yatırdım ve işleminiz gerçekleştirilemiyor diyip para iadesi olmadı. Yani 180 TL bankamatikte kaldı, ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz lütfen