TEB Onayım Dışında Yapılan İşlemler...

Erdem E. |

TEB Çekmeköy şubesinde ticari olarak 15470152 nolu müşteri numarası ile çalışmaktayız. Şube Yetkili B*** A*** hiçbir şekilde haber vermeden postan çekilen tutarların yattığı hesap numarasını değiştirip başka bir hesabamıza yönlendiriyor. Onay sormadan hesaplarımızdan kendisi el ile ödeme yapıyor. Telefonda kaba ve dengesiz şekilde konuşuyor. Banka müdiresi H*** hanım'a kendisini şikayet ettiğimizde B*** Bey'i sorgulamadan direk savunuyor.

Diğer müşterilerinde B*** Bey'in tavırlarından şikayetti olduğunu söylediğimde ise başka müşteriler sizi ilgilendirmez şeklinde cevap veriyor. Şubenin genel olarak bankacılık kurallarına uyduğuna inanmıyorum. Banka müfettişleri tarafından denetlenip hesaplarımda haksız olarak yaptıkları değişiklikleri düzeltmelerini talep ediyorum...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 07 Ekim
    10:18

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

    Saygılarımızla,
    TEB Önce Müşteri Hattı