19 Kasım 2014

TEB Nakit Avans Çekilmesi Sonucu Hesaptan Parayı Alıyor.

Kurumda neredeyse tüm ürünlerinin aktif kullanılmasına rağmen her fırsatta alınmayacak denilen kesintiler yapılmaktadır. İhtiyaç olmamasına rağmen bir masraf kesintisini geri alabilmek için başka bir ürün satılmakta yani bu şart konulmaktadır.

Maalesef bir banka olarak küçük oyunlar gördüğüm bu durumun telafisini beklemekteyim. Kart ücretini uzun zamandır müşterileri olmam gerekçesiyle nakit avans karşılığında iade etmişler kullandırılan nakit avans hesabıma geçtiği anda neredeyse yarısı bu seferde hesap işletim ücreti adı altında kesilmiştir. Kurum olarak telafi edileceğine inanıyorum. Bu durumların artık olmamasını diliyorum bu paralar kolay kazanılmıyor.

Murat 573 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı03 Aralık 2014

    başlangıçta olmasa da sonuç olarak sorunu çözmüş olmanızdan memnun olduğumu ve bankanıza olan güvenimi yenilemiş durumdayım.sorunumu kısa zamanda çözüme ulaştıran yetkiilere teşekkür ediyorum.

  • TEB Temsilcisi19 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön