Tunay B. Teşekkür Mesajı

TEB kısa sürede iletişime geçerek söz konusu durumu düzeltti. İlgileri için teşekkür ederim.

TEB Nakit Avans...

Tunay B. |

Hakkari'de görev yaptığım için eşime kredi kartı üzerinden para gönderiyorum. Şube müdürüyle tayin çıktığımda kredi kartına artı bakiye olarak para bıraktığımda eşimin parayı masrafsız çekebileceğimi söyledi. Kartın tüm borcunu yatırdıktan; yani borcu sıfırladıktan sonra 500 TL yatırdım. Aynı gün eşim parayı çekti.

Kendi param üzerinden 35 TL nakit avans ücreti kesildi. Ben bankanın parasını çeksem kabul edilecek bir durum. Fakat kendi paramdan hem de yanlış yönlendirme sonucu saf yerine konup; kendi paramla rezil oldum. Müşteri temsilcisi ile 31 Nisan 2015'te yaptığım görüşmede geri dönüş yapacaklarına rağmen hala dönüş yapmadı. Tüketici mahkemesine gitmeyi düşünüyorum.

Etiketler :

Kredi K. Nakit Çekim Faizi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tunay B.
  20 Mayıs
  07:54

  TEB kısa sürede iletişime geçerek söz konusu durumu düzeltti. İlgileri için teşekkür ederim.

 • 12 Mayıs
  11:55

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 12 Mayıs 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 11 Mayıs
  11:40

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı