Gokhan T. Teşekkür Mesajı

İlgili şikayetim olumlu sonuçlanmıştır.

TEB Müşteri Temsilcisi ve Hesap İşletim Ücreti!

Gokhan T. |

Maaş hesabımdan, ''Hesap işletim Ücreti'' diye adlandırılan muhtelif tarihlerde farklı kesintilere uğradım. Yurt dışında bulunduğum için pek takipçisi olamadım. Kendi şubemdeki müşteri temsilcisi ile e-posta yoluyla iletişime geçtik. Bu kesilen ücretin bana iade edilmesini talep ettim. Kurumsallıktan bir haber sayın temsilcimin cevabı; "maaş hesabı değil artık aylardır maaş yatmadığı için kesmiş sistem zaten. Artık maaş yatmıyor 2 fatura verirseniz bundan sonra kesmez."

Konuşmanın tamamını paylaşabilirim. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gokhan T.
  05 Ocak
  14:40

  İlgili şikayetim olumlu sonuçlanmıştır.

 • 05 Ocak
  11:35

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 5 Ocak 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Gokhan T.
  04 Ocak
  15:50

  Bu mesajınızdan sonra hesabıma yatan başka bir para daha kesintiye uğradı. Otomatik ödemeyse vereceğim. İvedi sonuçlandıralım lütfen.

 • 04 Ocak
  11:05

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı