31 Ekim 2014

TEB Müşteri Temsilcileri Tutarsız Ve Yanlış Bilgi Aktarıyor.

Fortis'den kredi kartı almıştım. TEB birleştikten sonra TEB istemediğim halde TEB Gold Teknoloji Marketleri kart geldi. Arayıp müşteri temsilcisine ben Gold Teknoloji Marketleri kart istemediğimi Gold Teknoloji Marketleri kartın kart ücretinin yüksek olduğunu ben bu ücreti ödemek istemediğimi belirttim.

Bana kartınızı kullanın ücret yansıtıldığında arayın iptal edelim denildi. Bugün TEB'den E**** isimli temsilci ile görüştüm kartımın çalışmadığını belirttim ve kart ücreti yansıtılmış mı dedim hayır cevabını aldım. Kartı iptal ettirmek istediğimi belirttim beni aktardılar. Aktarılan kişi bana hesabıma kart ücreti yansıtıldığını söyledi ödemek istemediğimi belirttim iptalinin mümkün olmadığını söyledi. Kart ücreti ödemek istemiyorum iptal etsinler.

Samet 327 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi31 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön