25 Nisan 2014

TEB Müşteri Memnuniyeti Sağlamıyor.

Yer Kadıköy Söğütlü Çeşme Şubesi Saat:18:10 dolayları. ATM'den çektiğim paranın yırtık ve eski olması üzerine bankanın kapısını çaldım. Kapıyı güvenlik görevlisi açtı. Durumu izah ettim. Yarın gelirsin değişiriz dedi. Bende yazılı bir kağıt istedim yarın geldiğimde değişmeyebilirler dedim. Öyle bir şey veremiyoruz dedi.

Kapıyı yüzüme kapattı! Bir daha çaldım gişe memuruyla birlikte geldi kadında aynı tavırla kağıt veremiyoruz dedi. İsminiz nedir dedim onuda veremiyoruz deyip kapıyı yüzüme kapattılar. Müşteri hizmetlerini aradım 53 dakika sürdü o süre boyunca kapıdan bana bakıp alay ettiler. Detaylı bilgi için 1251924 call center şikayetini dinleyin.

Ömer 335 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Belirttiğiniz konuyla ilgili 6 Mayıs 2014 tarihinde SMS aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. TEB Önce Müşteri Hattı

  • Ömer30 Nisan 2014

    Yanlış şubeden biri aradı. Şok faziyette bizde böyle birşey olmaz diye. şikayettte bulunduğum şubeden ses seda yok! Çok ilgili bir kurum !!!!

  • TEB Temsilcisi25 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön