03 Eylül 2014

TEB Müşteri Hizmetleri ve Memnuniyetsizlik.

Kredi kartı aidatı olarak ekstreme yansıyan 69 tl' lik ücreti 4077 sayılı yasaya göre haksız olup Hesap Bildirim cetveline itiraz edip ödemeyeceğimi sözde TEB önce müşteri hattına mail yoluyla 29/08/2014 tarihinde ve 1400535 referans numarası ile kayıt ettirdim, fakat 5 gün olmasına rağmen tarafıma hiç bir geri bildirim olmadı.

Dilekçe vermek için bugün 02/09/2014 tarihinde İzmir Karşıyaka şubesine başvurdum, fakat dilekçe alamadıklarını söylediler. İlla tüketici haklarına mı başvurmamız gerekiyor? Ya da cevap verme nezaketinde bulunmanız için Sikayetvar.com 'a mı başvurmamız gerekiyor anlamış değilim!

Yusuf 633 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf'un Teşekkür Mesajı08 Eylül 2014

    şikayet var a yazana kadar müşteri hizmetlerinden tutunda şubedeki personelden telefon bankacılığından önce teb müşteri maille ilgilenen çalışanlardan hiç birinden memnun değlim. lakin sikayet.var a yazdıktan sonraki ilgilenen ilgililerden memnun kaldım hem saygılı seviyeli hem de gerçekten müşteri memnuniyetine göre işlemlerini yaptılar. teşekkür ederim.saygılar iyi çalışmalar.

  • Yusuf'un Teşekkür Mesajı03 Eylül 2014

    Bugün TEB müşteri hizmetlerinden Eda Hanımla telefonda görüştük kredi kartı aidatımın iade edildiğini ve bugün ya da yarın ekstremde görüneceğini söyledi. teşekkür ediyorum. ve ekranda gördüğüm anda şikayetimi sileceğim. teşekkürler TEB teşekkürler ŞİKAYETVAR .

  • TEB Temsilcisi03 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön