02 Nisan 2013

TEB Müşteri Hizmetleri ve Banka Arasındaki İletişim Kopukluğu!

Teb Pratik Kredi başvurusu yaptım ve cep telefonuma bir onay mesajı geldi lakin bankaya krediyi tahsil etmek için gittiğimde oradaki müşteri temsilcisi krediden faydalanamayacağımı söyledi anlayışla karşıladım. Ama Teb Bankasından gelen aramalar devam etti ve bugün Genel Müdürlükten arayıp ısrarla kredi onayımın gerçekleştiğini ve sadece kimlik numaramla krediyi alabileceğim söylendi ama tekrar bankaya gittiğimde ekrana hiç bir bilgi girilmeden red cevabı aldım.

Müşteri Hizmetleri krediyi çekebileceğimi şube ise son yetkinin şubede olduğunu iddia ediyor. Bu nasıl bir iletişim kopukluğu nasıl bir koordinasyon anlayışıdır.Müşteri hizmetleri, şubeden şube ise müşteri hizmetlerinden bihaber.

Rıdvan 104 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan 06 Nisan 2013

    Henüz hiçbir geri dönüş yapılmadı kredi kartı borcumu bitirip en yakın zamanda Teb Bankası ile olan bütün ilişkimi kesicem ve mümkün olduğu kadar arkadaşlarım ve tanıdıklarımı bu bankadan uzak tutucam.Böyle sorumsuzluk olmaz müşteri hizmetlerine 80-90 dakika harcadım ama ulaşamadım bir türlü resmen rezillik !

  • TEB Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön