18 Nisan 2013

TEB Müşteri Hizmetleri Davranışı!

Şahsıma Teb platinium kart gönderildi. Kartın şifresini almak için müşteri hizmetlerini aradım.Konuştuğum temsilci gayet laubali tavırlarıyla güvenlik sorgusu yaptı.Daha sonra her ne dense benden şüphelendi ve şifreyi şubeden almam gerektiğini söyledi.Daha sonra bu arkadaşı şikayet etmek için aradığımda arayanın oğlum olduğunu sandığı için şifreyi vermediğini öğrendim.

Asıl vahim durum burdan sonra başlıyor.Bu konuyu Teb'in internet sitesinin şikayet kısmına yazdım.Onlardan gelen cevap temsilcisinin konuşmasında yanlış bişey olmadığı.Ben soruyorum.Telefonda benimle konuşan o laubali arkadaş oğlumu nerden tanıyor.Sesi nasıl ayırt ediyor.Onları Paris'teki merkezlerine de şikayet edeceğim.

Ali 191 Okunma

Cevaplar

  • Ali 24 Nisan 2013

    Standart cevap yazmanıza gerek yok.Zaten şikayette de yazdığı gibi internet sitenize şikayetimi ilettim.Asıl şikayetim şikayet hattınızın saçmalığı.Bu cevapla bunu birkez daha kanıtladınız.Bu konuyu çözebilecek potansiyeliniz olmadığına ikna oldum zaten ve o kartı kesinlikle kullanmayacağım.

  • TEB Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön