TEB Mahkeme Kararı Olmasına Karşın Dosya Masrafımı Geri Vermiyor.

Kaan T. |

14 ay önce tüketici hakem heyetine başvurdum. 15 gün önce karar açıklandı. Bankaya gittiğimde karar hala bize ulaşmadı, hangi şubenin masrafından çıkış yapacağımızı bilmiyoruz gibi saçma sapan nedenlerle ödeme yapılamayacağı bilgisi verildi. Hatta Ümraniye son durak şubesinde gişe görevlisi olan erkek çalışan elimdeki evraka ve kimlik bilgilerime bakmadan 4-5 ay sonra sürer size telefonla dönerler gibi bir dönüş yaptı. TEB çalışanları müşteriyle nasıl konuşacağını bilmemektedir. Tüketici derneğine iki banka için başvuru yapmıştım. Diğeri ING Bank. Ne hikmetse onlara tüm evraklar gitmiş ve hiçbir sorun yaşamadan tüm işlemlerimi 2 dk içinde hallettim. İki banka arasındaki fark bu olsa gerek.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Kasım
  10:29

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 2 Kasım 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Kaan T.
  28 Ekim
  11:30

  İşlemim için sonuçlandırılmıştır diye cep telefonuma mesaj atmışsınız... Sonuç nerede incelemeye başladık demek insanı kandırmaktan başka bir şey değildir. Sonuç demek çözğm demektir. Banka yetkililerine duyurulur. Tabii yetkili varsa... Dün Ümraniye sondurak şubesinde yaşadığım sorun neticesinde yetkili ile şube müdürü ile görüşmek istediğimde yetkili yok gibi cevap aldım. Koca bankada bir sürü çalışan olmasına karşın bana gişe yetkilisi en yetkili benim diye saçma sapan cevap verdi. Koca banka da yetkili müşteriye cevap veremeyecek kadar ilgilisiz. Çözüm üretebilecek yetkililere ihtiyacınız var...

 • 28 Ekim
  09:53

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı