02 Ocak 2014

TEB Maaş Müşterisine Kredi Kartı Vermiyor!

Ben TEB'in maaş müşterisiyim, daha önceden bir bankadan kredi kartım vardı, ekstreyi son ödeme tarihinden bir süre sonra ödedim. Zaten önceki bankadan aranıp söylediğim tarihte ödedim ve kesinlikle avukatlık, icratlık bir durum olmadı. Sonra bu kartımı iptal ettirdim. TEB maaş müşterisi olduğum halde defalarca kart başvurusu yaptım hiç bir şekilde kabul edilmedi ki benim belgelenebilir.

3000 Net maaş bordrosu olan çalışanım. Bana, mevcut koşullarda olumlu cevap veremiyoruz dediler. Mevcut koşullar nedir diye sorduğumda bağlı olduğum şubeyle iletişime geçin dediler. Bende aradım bana verilen cevap kredi puanınız 500 nasıl yükselteceğim dediğimde düzenli ödeme yapın. İyide kartım yok vermiyorsunuz ki?

Abdullah 380 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 08 Ocak 2014

    Demekki neymiş teb'den sadece maaşımızı almalıyız.Çünkü ne kart veriyorlar nede ilgileniyorlar 7-8 gündür ne arandım nede başka birşey.Kısacası halen dönüş yok.

  • Abdullah 06 Ocak 2014

    Halen bir geri dönüş yapılmadı ve beklemekteyim,müşterisini ne kadar ciddiye alındığını gösteriyor teb.

  • TEB Temsilcisi02 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön