TEB Limit Düşürme Seçeneği Yok!

Kaan G. |

İnternet şubesinden kredi kartı limitimi düşürmeye çalıştığım zaman artırabileceğimi, ancak düşürmek için 0850 2000 666 numaralı telefonu aramam gerektiği mesajı geliyor. Bu numarayı arıyorum ve limit değişimine gelene kadar 50 tane bilgi tuşluyorum, en sonunda bana sunulan seçenekler arasında limit düşürme yok, artırmayı seçiyorum ve limitimden düşük bir değer girdiğim için yeni bir değer girmem söyleniyor ve bu telefon numarasının herhangi bir menüsünde de bir insan ile konuşamıyorum. Bu mudur müşteri memnuniyeti TEB'in? Şubeye gitmem gerekiyorsa gideceğim, TEB ile olan bağlantımı kesmek için tabi ki.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  13:54

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 10 Aralık 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 09 Aralık
  11:54

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı