TEB Kullanıcı Telefon Numarası Güncellememe.

Hasan Ali B. |

Kurumunuzda ki telefon numaramı güncellemek istediğim zaman bana yeni hattımın daha önce 2 farklı şubeden kullanılan bir numara olduğunu söylediniz. Bana bir hafta önce gerekeni yaparız denmesine rağmen hala tek bir girişim yapılmamıştır. Üstüne benim aramalarımda sonuçsuz kalmıştır. Şu an işlem yapmak istediğim zaman telefon şubesini arayıp amaçsızca bana reklam müziğinizi dinletiyorlar. Neden benim telefon numaram güncellenmiyor?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Ali B.
  15 Haziran
  18:07

  2 hafta sonunda telefon numaramı sonunda güncelleyen TEB'e bir teşekkürü borç bilirim. ne de olsa memleketi kurtarmaktan bir tık kolay olan bir telefon numarası güncellediler.

 • 15 Haziran
  14:24

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 10 Haziran 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 09 Haziran
  14:43

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı