23 Ağustos 2013

TEB Kredi Yeniden Yapılandırma İşlemi Yapılmıyor!

Konut kredimi yeniden yapılandırmak üzere yaklaşık 2 ay önce TEB ile temasa geçtim. Başka bir bankaya kredimin transfer edilmemesi için önerdikleri bir faiz oranı üzerinde anlaştık. Bir sonraki ödeme döneminde kredinin yeniden yapılandırılmadığını fark edip tekrar başvuruda bulundum.

Sonraki ödeme tarihinde yeniden yapılandırmanın yapıldığını ama verdikleri faiz oranının bayağı üzerinde olduğunu gördüm ve ilgili şube ile görüştüm. Bahaneler ürettikleri için internet üzerinden (sözde) önce müşteri hattından şikayette bulundum.

Şikayetimin ilgili şubeye iletildiği bilgisi verildi fakat şube ile sorunu çözemediğimi ilettim fakat hiçbir geri dönüş olmadı. Hatam yok ama mağdur duruma düşürüldüm.

Ferhat 802 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat 23 Ağustos 2013

    Standart cevap olduğunu düşünüyorum, cevabı gönderen imzasında benim sözde diye nitelendirdiği Önce Müşteri hattı var..daha önce kendileriyle iki defa temasa geçtim fakat çözüm alamadım...

  • TEB Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön