TEB Kredi Kullandırmıyorlar.

Tarik G. |

3 yıllık TEB maaş müşterisiyim,
hemen her gün cep telefonuma mesaj geliyor, işte şu kadar krediniz ön onaylı hazır, yok kredi kartınız hazır vs. TEB Etiler şubesine bireysel müşteri temsilcisi B. hanım ile görüştüğümde bana bin bir engel çıkarttı. 3 yıldır kendisi bizim şirket maaşları ve personelleriyle alakalı olduğu için onunla görüşmek zorunda kalıyoruz ama bir türlü yardımcı olmadı. Kendisinden ve TEB Etiler yönetim kadrosundan şikayetçiyim.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tarik G.
  16 Ağustos
  22:06

  TEB müşteri. Hizmetleri ile görüşmem esnasında amatör banka olduklarını kabul etmişlerdir.

 • Tarik G.
  13 Ağustos
  00:09

  3 yıllık TEB bankası maaş müşterisiyim,
  hemen her gün cep telefonuma mesaj geliyor, işte şu kadar krediniz önonaylı hazır, yok kredi kartınız hazır v. s v. s... !
  Teb etiler şubesine bireysel müşteri temsilcisi bengü hanım ile görüştüğümde bana bin bir engel çıkarttı... 3yıldır kendisi bizim şirket maaşları ve personelleriyle alakalı olduğu için onunla görüşmek zorunda kalıyoruz... Ama bir türlü yardımcı olmadı... Kendisinden ve TEB etiler yönetim kadrosundan şikayetçiyim

 • 10 Ağustos
  16:23

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı