TEB Kredi Konusunda Yardımcı Olmadı!

Tufan A. |

TEB ile çalıştığım için banka bana yakındı diye kredi talep etim ama bana yardımcı olmadılar ama tabiki paraları gecikince gelen cevap belli neden bizlere iyi günde dostlarda kötü günümüzde yanımızda değil? Bende başka bankalardan aldığım kredilerle iyi oldum. Bankadan tek ricam bizlere yardımcı olmalarıdır.

Bunu eskiden nasılsa şimdi de aynısını yapsınlar bizler yani mağdur insanlara tolerans tanısın ve yardım edeceklerse bizleri arasınlar ve ben kendimi göze alarak TEB ile çalışmaktan biraz mutluyum ama bazı şeylerini sevmiyorum. Örneğin; total kartımın aylık ödemesindeki faiz nedir onunla konuşalım dedik ve ulaşamadık neden? Ben ikinci kez kredi istedim verilmedi, neden?

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  14:11

  Belirttiğiniz konuyla ilgili 13 Mayıs 2014 tarihinde SMS aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Tufan A.
  29 Mayıs
  13:35

  BANKADAN HALA SES YUK

 • Tufan A.
  22 Mayıs
  11:10

  bana yardımcı olmaları icin cok ısrar etım ama yardımcı olmadılar ve hala olmuyorlar neden? ben sadece yardımcı olmalarını ıstıyorum ben baska bırsey demıyorum saygılarımla

 • Tufan A.
  14 Mayıs
  15:10

  HALA KESIN BIR ARANMA VE DONUS OLMADI NASIL BIR YARDIMCILIK BU BANLKANIN.NEDEN CEVAP YOK HALA

 • Tufan A.
  13 Mayıs
  13:54

  total kartımın ılk taksıdın yuksek olmasının sebeını ıstıyorum 9 aylık aksıtlenmeyı yaptıgım ıcın bana yuksek bır faız neden uygulandı ve hala ulaşamadıgım teb musterı hatıı benı bılgılendırırsenız sevınırım bankanızdakı persolenız bılgılendıremedı acıklık getıtrırsenız sevınırım .

 • 12 Mayıs
  13:30

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı