TEB Kredi Kartına Yıllık Aidat Yok Diye Kart Verip Sonra Kart Aidatı Alıyor.

Sezin S. |

TEB Bonus kredi kartını almak için başvuru yaptığımda yıllık aidat olmayacağı sözü verilmişti, otomatik ödeme talimatı karşılığı aidat almamayı söz verilmişti 10 gün olmadan bilgi vermeksizin 120 TL yıllık ücret borcu yansıttılar. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana ocak ayında son buldu Bonus kampanyası yapalım harcama sözü verin Bonus alın gibi kampanya yapmaya çalıştılar istenilen limiti aylık olarak harcamaz isem ceza ödeyeceğimi söylediler yıllık ücreti iade yapacaklarını sandım kabul ettim şimdi ise iptal etmiyorlar üstelik yıllık aidatı da geri yatırmıyorlar gerekli mercilere başvuru yapmaya devam edeceğim, gerenin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Şubat
  16:23

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 19 Şubat 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Sezin S.
  19 Şubat
  13:58

  Ben biligilendirilmek değil kart ücretinin geri yatırılmasını istiyorum diğer şikayetlerde incelediğide aidatları geri ödemişsiniz fakat ben müşteri temsilcinizden ücretin iadesini istediğimde yapmıyor gereğini yapmanız dişeğiyle

 • 19 Şubat
  13:50

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı