TEB Kredi Kartı Yıllık Ücreti Kesildi.

Deniz K. |

Kullanmakta olduğum kredi kartı için yıllık ücret alınacağı bilgisi verildi. Eskiden maaş kartıma bağlı olduğu için iptal etmeden ücretsiz kullanabileceğimi belirttikleri için kartı iptal etmedim. Bugün gelen (2 ayrı mesaj ve profesyonel olmayan bir ileti ile) mesaja göre yıllık kart kullanım ücretim 75 TL olacakmış. Böyle bir şey kabul edilemez, ilgilenip bu ücretten vazgeçilmez ise tüm hesaplarımı ve kartımı kapatmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz K.
  29 Temmuz
  17:59

  Yıllık 70-80 liranın müşteri memnuniyetinin önüne geçmesinden dolayı bankadaki tüm bakiyemi başka bir bankaya aktarıp (şubede yeterli bakiye olmadığından haftaya kaldı.) hesaplarımı kapatacağım. Kredi kartımı bugün gerçekleşen görüşme sırasında kapattım. Şikayetimi de telefon aracılığı ile belirttim zaten.

 • 29 Temmuz
  10:31

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 29 Temmuz 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 28 Temmuz
  12:59

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı