Altay K. Teşekkür Mesajı

Müşteri memnuniyeti adına göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim.

TEB Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı...

Altay K. |

Kullanmış olduğum kredi kartına 17/09/2015 tarihinde yansımış olan yıllık kart aidatı adı altında geçen 75.00 TL'nin iade edilmesini istiyorum. Müşteri hizmetleriyle görüşmelerim sonucunda 12 ay kartı iptal edilmez ise tutarın yarısının iade edebileceklerini söylediler.

Kartı sağlıklı kullanabilmem için böyle pazarlıklar yapılacaksa tamamını iade edebilecek durumdasınız sanırım. Kartın dönem içi işlemlerin yansımış olan ancak tarafıma hesap ekstresi gönderilmemiş bir borca itiraz ettiğimi beyan ederim ve bu işlemin iptal edilmesini eğer iptal edilmez ise kartın iptal edilmesini istiyorum. Tabi ki yıllık kart ücreti ödemeyeceğimi bildirmek isterim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Altay K.
  01 Ekim
  11:13

  Müşteri memnuniyeti adına göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim.

 • 18 Eylül
  16:36

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 18 Eylül 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 18 Eylül
  13:17

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı