29 Mayıs 2015

TEB Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti!

Geçen ay itibarı ile kredi kartı hesabıma 69 TL bir bloke konuldu. Bunun ne olduğunu bankanıza sorduğumda, kredi kartı limit güncellenmesi denildi. Bağlanmış olduğum müşteri temsilciniz gün içerisinde bunun düzeltileceği şeklinde yalan bir beyanda bulundu. Akşam geç saate kadar bekledim. Hiçbir güncelleme yapılmadı. Sonrasında telefon bankacılığından tekrar iletişime geçtim. Bana bunun kredi kartı yıllık ücreti ile ilgili bir blokaj olduğu söylendi. Bankanızdaki tüm hesaplarımı kapadım. Bana 69 TL borç göndermişsiniz. Ödemeyeceğim. Bankanız mahkemeye verebilir. Kredi puanımın düşeceği şeklinde yalan beyan da verdiniz. Bankanızı kınıyorum.

Burchan 243 Okunma

Cevaplar

 • Burchan 29 Mayıs 2015

  Sayın Yetkili, bana otomatik mesaj yollamayın. 1) Hesabımı kapattıktan sonra o ana kadar tahakkuk ettirilmeyen ücreti kapalı hesaba nasıl yansıtıyorsunuz? 2) müşteri temsilcileriniz neden yalan söylüyor? 3) müşteri temsilcilerinizin verdiği cevaplar neden birbiri ile aynı değil? Bana bu soruların cevabını verin. Benim zaten şuan hesaplarım kapalı. Benden bu 69 TL'yi nasıl tahsil edeceksiniz bunu soyleyin Bana bu sorularımın cevapları ile gelin. Otomatik yanıt ile değil.

 • TEB Temsilcisi29 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

 • Burchan 29 Mayıs 2015

  Yine bankanızın bir müşteri temsilcisi hesabımı kapatırken borcunuz yok. Hesaplarınız kapatıldı dedi. Zaten kartınıza 69 TL blokaj konuldugunda kapattığınız için bu size borç olarak yansımaz dedi. Yine yansıtılmış. Bu kadar birbirinden farklı yorumlar sadece TEB'de karşılaştım. Bankanızı kınıyorum. Bunu tüm sosyal medyada da dostlarımla paylaşacağım.

 • Burchan 29 Mayıs 2015

  Ayrıca bir bankanın telefon bankacılığında nasıl 2 farklı bilgi verilebiliyor? Zaten görüşmelerimin hepsi bankanızda mevcut. Ayrıca benim kredi puanımın düşürüleceği seklinde nasıl tehdit ediliyorum? Türkiye'de bir banka müşteri temsilcisi nasıl böyle konuşur? Ayrıca kapalı bir hesap için nasıl 69 TL borç çıkarılır? Hesap borçlu olsa zaten kapatılmaz. Bu resmen resmi yanıltma. Bankanızı kınıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön