TEB Kredi Kartı Üyelik Ücreti Alınıyor.

Yavuz D. |

Bankanıza kredi kartımın iptali için talepte bulundum. Aradığımda borcum yoktu hatta banka bana borçluydu. Aynı gün içerisinde benden üyelik ücreti adı altında kredi kartımdan 69 TL kesinti yapıldı. Bankayı aradığımda borcum yoktu olmadığı gibi müşteri temsilcisi iptal talebimi aldı sonrasındaki borç beni ilgilendirmez şu an kartın hesap kesimi geldi ve sadece kesilen miktar kadar borcum var. Yasa gereği olarak da 4 Ekim 2014 tarihinden sonra alınan kredi kartlarında para kesilmesi yasal hale geldi ama ben sizin bankanıza yaklaşık 3 senedir çalışmaktayım. Benim sıkıntım giderilmezse hesap ekstresini alıp hakem heyetine başvuracağımı bildirir gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  17:11

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 04 Mart 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 04 Mart
  14:22

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı