TEB Kredi Kartı Ücreti Ve İptali..

Tolga C. |

Bir süre önce bir genç yanıma geldi ve üniversitede okuduğunu, TEB kredi kartı başvurularını aldığını geçimini kazanmak için bu işi yaptığını söyledi ve yardım etmemi rica etti. Altı ay boyunca kart kullanılmadığı takdirde kendiliğinden kapandığını söyledi. Yardım etmek için kabul ettim ama altı ay çoktan geçmesine rağmen telefonuma hala mesajlar geliyor TEB'den. Bugün de yıllık ücret değişimi haberi gelmiş. Zarfını açmadığım kartın ücretini mi ödeyeceğim. TEB'i aradım ama hep meşgul karşılık veren yok. En kısa sürede durumun çözülmesini istiyorum. Aksi halde haklarımı yasal yollardan arayacağımı tarafınıza bildiririm.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ağustos
  17:28

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 01 Ağustos 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 30 Temmuz
  12:03

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı