14 Ekim 2016

TEB Kredi Kartı Mağduriyeti...

Daha önce sonu 8418 ile biten TEB world kredi kartımın son kullanım tarihi dolduğu için bana sonu 7660 ile biten başka bir kart gönderildi. Farklı bir kart talebim olmamasına rağmen Bonus ile anlaşma yapıldığı için kart numarasının farklı olduğu belirtildi. Müşteri hizmetleri bana her ikisine ayrı ödeme yapmam gerektiğini söylemeyip aksine aynı işlemleri yapabileceğimi belirtmiştir. Ödeme tarihi geldiğinde 800 TL havale ile 1200 TL bankamatikten mecburi yeni kartımla ödeme yaptım.

Fakat daha sonra gelen e-mailde eski kartıma ödemede dönemlik gecikme olduğunu belirtmiştir. Bunun üzerine tahsilat merkezini aradığımda her ikisine de ayrı ödeme yapmam gerektiğini öğrendim. Hem talebim olmadan farklı bir kart gönderilmesi hem de işlemlerin aynı olacağı belirtilip daha sonra farklı tahsilat yapılması sebebi ile mağdurum. Ayrıca tahsilat merkezindeki çalışanların tavrından da şikayetçiyim.

Gamze 261 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön