TEB Kredi Kartı İçin Yüksek Kart Aidatı Alıyor ve İade Etmiyor.

Deniz A. |

Uzun süredir TEB SHE card kullanıyorum. 69 TL yıllık ücret yansıtmışlar bu ay ekstreme. Her yıl kart aidatı yansıttıklarında geri dönüp ya iptal ettiriyor ya da puan olarak geri alıyordum. Bu yılki düzenlemelerine iade ya da puan olarak iade yokmuş. 6 ay boyunca 500 TL ve üzeri alışveriş yaparsam yarısını iade edeceklermiş.

Başka bankalar anında iade ederken TEB in telefonda gereksiz ve uzun uzun pazarlık yapma çabalarını anlamış değilim. Madem ki bu ay bana bu 69 TL'yi ödetiyorlar ben de kartımı iptal kararı aldım. Bu şekilde işlem başlattıklarını ilettiler ama son durum nedir bilemiyorum. Konu hakkında TEB' ten geri dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz A.
  10 Şubat
  16:59

  Beni kimse aramadı

 • Deniz A.
  04 Kasım
  14:25

  İletmiş olduğunuz yanıtınıza istinaden kredi kart iptal işlemlerinin başlatılmasını talep etmekteyim. Konu hakkında geri dönüş rica ederim.

 • 04 Kasım
  13:02

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı