TEB Kredi Kartı Aidatını Geri Vermiyor...

Deniz A. |

Kullanmakta olduğum TEB platinum kredi kartından 120 lira kredi kartı aidatı kesmiş. Müşteri hizmetleriyle de görüştüm hiç yardımcı olmadılar. Aynı zamanda diğer bankaların kredi kartını da kullanıyorum aidat almıyorlar, aldıkları zamanda müşteri temsilcisi ile görüştüğümde hemen iadesini sağlıyor. Fakat TEB müşteri hizmetleri hep işi yokuşa sürüyor "yok kredi kullandıralım- otomatik ödeme talebi verin vs." zorluk çıkarıyorlar. Diğer bankalarla böyle sıkıntılar yaşamadım ve şimdiye kadar kart ücreti hesap işletim ücreti almıyorlar.

TEB'in bu politikasını kınıyorum. Ücret iade edilmezse kartımı iptal edeceğim. Ayrıca TEB her sene bunu yapıyor şikayetçi olmazsam ücreti ödemiyor. Şikayet sonrasında ise müşteri memnuniyeti adına iade ya da bonus şeklinde geri yüklüyor. Madem ki müşteri memnuniyeti düşünüyorsunuz hiç kesmeyin beni de uğraştırmayın.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  11:36

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 11 Ağustos 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 10 Ağustos
  09:47

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı