31 Ağustos 2016

TEB Kredi Kartı Aidatım.

Şubeden görüştüğüm halde telefonla kartımı aldığım söylendi. Fakat ilk başta ben önce şube ile görüşmüş ve kredi kartı alınmayacağı konusunda hemfikir olmama rağmen aidat yansıtıldı. Aidat geçen sene yansıtılmamıştı. Bu yıl neden yansıtılıyor?
Kredi kartımın aidatını iade istiyorum. Kartımı iptal ettirdim zaten. Bankacılık işlemlerimi de başka bir bankaya kaydırıyorum. Dudullu Müdürünüzün verdiği kaba yaklaşım da cabası. Siz bu şekilde daha çok müşteri kaybedersiniz.

TEB Haklı Müşteri Hattınız çalışmıyor. Geçersiz karakter yazıyor ve internetten şikayetimi genel merkezinize yapamadım.

Tamer 113 Okunma

Cevaplar

 • Tamer02 Eylül 2016

  müşteri hizmetlerinden sonuç alamadım. Şikayetim buradan daha hızlı ilerledi ve sonuca yonelik oldu. Demek bu bankanın müşteri hizmetleri üzerinden değil, sonuç almak için bu kanaldan basvuruda bılunmak gerekiyormuş.

 • TEB Temsilcisi01 Eylül 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 01 Eylül 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

 • Tamer31 Ağustos 2016

  Biraz önce TEB müşteri hizmetlerinden arandım. İade yapılmadı ve kartımı iptal ettirdim. Banka hesabımı da farklı bir bankaya transfer ettim. 120 TL kart ücretini yasal yoldan İade alacağım. Fakat düzenli olarak sadece sizi kullanan bir müşteriyi kaybettiniz. Size notum 1! Hoşçakalın!

 • TEB Temsilcisi31 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön