TEB Kredi Kartı Aidatı Sorunları Hakkında!

Burak G. |

TEB öğrenci olmama rağmen iki kartımdan toplamda 69+6,90 TL olmak üzere 75,90 TL kart aidatı ücreti kesmiş. Kartı okulda verdiler, verirlerken herhangi bir ücret kesilmeyecek denmişti. TEB gibi mükemmel bir banka kart aidatıyla neden uğraşıyor anlamak mümkün değil. TEB cidden çok sevdiğim bir banka ama bu hoş olmadı. En kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak G.
  08 Ekim
  10:28

  Üniversite kredi kartımdan kartımdan ücretsiz dendiği halde 6.90 TL yıllık ücret kesildi. Bunun yanında verilen TEB Bonus kartımdan da 69.90 TL kart ücreti kesildi. Eğer bunların tarafıma iadesi sağlanmazsa salı günü THH'ne gidip matbu formu doldurup çatır çatır bu paraları alacağımı bildirmek isterim. Sadece boşuna ne sizin avukatlarınız ne de ben uğraşayım. Güzellikle iade edin lütfen.

 • 28 Eylül
  10:31

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı