Nevrun A. Teşekkür Mesajı

Teşekkur ederim ilginizden dolayı. Kısa surede dönüş yapmanız beni gerçekten çok memnun etti.

TEB Kredi Kartı Aidatı Kesti.

Nevrun A. |

Kullanmakta olduğum sonu 3321' le biten kredi kartımdan 69 TL üyelik aidatı çekilmiştir. Aidat alımlarının Tüketici Haklarına uygun olmadığı defalarca açıklanmış olmasına rağmen bankanızın yapmış olduğu bu kesintileri kesinlikle doğru bulmuyorum. Diğer çalıştığım bankalarda bu tur sorunla karşılaşmıyorum. Bu kesintinin iadesini talep ediyorum, aksi halde sizinle çalışamayacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nevrun A.
  01 Temmuz
  17:02

  Teşekkur ederim ilginizden dolayı. Kısa surede dönüş yapmanız beni gerçekten çok memnun etti.

 • Nevrun A.
  01 Temmuz
  10:37

  Ben bu kredi kartını kullanmak istememiştim, ama sizin uşak şubenizdeki çalışanınız bana merak etmeyin kart aidat ücreti ödemeyeceğimi söyledi. Eğerki kartınıza yansıtılırsa arayın müşteri hizmetlerini iptalini gerçekleştirirler demişti. Ama göruyorumki hepsi numaraymış sizin gibi bir bankaya gerçekten yakışan bi durum değil bu. Bana şunu açıklar mısınız bazı müşterilerinizinkini nasıl iptal edebiliyorsunuz peki? Durum böyle olunca insan kendini resmen enayi gibi hissediyor. Lütfen sözunuzde durup kart aidat ücretini iptal eder misiniz?

 • 01 Temmuz
  09:34

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı