01 Temmuz 2015

TEB Kredi Kartı Aidatı Kesti.

Kullanmakta olduğum sonu 3321' le biten kredi kartımdan 69 TL üyelik aidatı çekilmiştir. Aidat alımlarının Tüketici Haklarına uygun olmadığı defalarca açıklanmış olmasına rağmen bankanızın yapmış olduğu bu kesintileri kesinlikle doğru bulmuyorum. Diğer çalıştığım bankalarda bu tur sorunla karşılaşmıyorum. Bu kesintinin iadesini talep ediyorum, aksi halde sizinle çalışamayacağım.

Nevrun 214 Okunma

Cevaplar

  • Nevrun'un Teşekkür Mesajı01 Temmuz 2015

    Teşekkur ederim ilginizden dolayı. Kısa surede dönüş yapmanız beni gerçekten çok memnun etti.

  • Nevrun01 Temmuz 2015

    Ben bu kredi kartını kullanmak istememiştim, ama sizin uşak şubenizdeki çalışanınız bana merak etmeyin kart aidat ücreti ödemeyeceğimi söyledi. Eğerki kartınıza yansıtılırsa arayın müşteri hizmetlerini iptalini gerçekleştirirler demişti. Ama göruyorumki hepsi numaraymış sizin gibi bir bankaya gerçekten yakışan bi durum değil bu. Bana şunu açıklar mısınız bazı müşterilerinizinkini nasıl iptal edebiliyorsunuz peki? Durum böyle olunca insan kendini resmen enayi gibi hissediyor. Lütfen sözunuzde durup kart aidat ücretini iptal eder misiniz?

  • TEB Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön