17 Ekim 2016

TEB Kredi Kartı Aidatı Kesintisi Yapıldı İadesini İstiyorum!

Bundan 8 yıl önce TEB'den gelen arkadaşlar bana kredi kartı aidatı olmayan kredi kartı çıkarttılar. Yaklaşık olarak 3 yıl boyunca bu kartıma hiç aidat gelmedi. Sonrasında ben bu İzmirim kartını kaybettim ve müşteri hizmetlerini aradım onlarda kartımı kapattılar ve bana yeni bir kart gönderdiler.

Bu gönderdikleri yeni gelen karttan her sene Ekim ayında, benden aidat ücreti kesmiş ve ben bunu Ekim 2016 ekstre de gördüm ve bankayı aradım. Durumu izah ettim ama paramı iade etmediler. Bende bunun üzerine kartımı kapattırdım. Daha sonra müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve bu ücretin benden 4 yıldır alındığını söyledi.

Bende bunun üzerine geçmişe dönük hesap ekstreleri istedim. Onları e-mail adresime gönderdiler. Sonrasında TEB şubemden imzaladığım sözleşmenin örneğini istedim bana sadece imzamın olduğu bir fotokopi kağıdı verdiler. Benden alınan bu haksız paranın iadesini istiyorum.

Hüseyin 176 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 20 Ekim 2016

    İletişim kanalından iletişime geçmeyin. Buraya yazın ki her kes sizin nasıl bir banka olduğunuzu görsün. Ama sizin verdiğiniz yanıtı burada paylaşacağım ve bunu herkesin yapmasını sağlayacağım. Sayın hüseyin şenol, bizimle iletişim kurduğunuz için Türk Ekonomi Bankası olarak teşekkür ederiz. Sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza iletmiş olduğunuz mesajınıza istinaden 13.10.2016 tarihinde telefon aracılığıyla kart ücreti iade talebinizin olumlu sonuçlandırılamadığına dair bilgi verilmiştir. Talebinizin devam etmesi durumunda, bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için Bankamız ürün ve hizmetleriyle ilgili her türlü mesajınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Çalışmalarınızda başarılar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, türk Ekonomi Bankası a. ş.

  • TEB Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön