Remzi G. Teşekkür Mesajı

Çok teşekkür ederim bir sıkıntımı gidersiniz Allah da sizin sıkıntılarını gidersin. Saygılar selamlar

TEB Kredi Kartı Aidatı İadesi Yapılmadı...

Remzi G. |

TEB kredi kartından 15.10.2016 tarihinde kredi kartından 76 TL yıllık kart ücreti adı altında para kesildi. Bu kesintinin iadesini talep ediyorum. Bana 2 adet fatura ödeme talimatı vermem karşılığı kart ücreti alınmayacak deniyor biz evi müteahhite verdik ondan iptal ettirdi evinize taşınınca tekrardan otomatik ödeme yapacağım sonra her sene kesinti yapılıyor. Sonrası şikayet edince tekrardan iadesi yapılıyor. Ama ben her sene bununla uğraşmak istemiyorum. TEB bankasının uzun süredir müşterisiyim ve internet bankacılığını kullanarak aidat ödüyorum. TEB'in müşterisinin sorununu en kısa sürede çözmesi dileği ile lütfen kirada olduğum içinde ödemeleri biraz aksatıyorum farkındayım en kısa zamanda Allah izin verirse düzeleceğini inanıyor gereğinin yapılması için bu talebi arz ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Remzi G.
  18 Ekim
  17:38

  Çok teşekkür ederim bir sıkıntımı gidersiniz Allah da sizin sıkıntılarını gidersin. Saygılar selamlar

 • 18 Ekim
  15:29

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 18 Ekim 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 17 Ekim
  09:25

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Remzi G.
  15 Ekim
  21:34

  2kartim var birine 86 birinde 76 TL aidat gelmiştir ve hiç kullanmıyorum internet bankacılığı kullanıyorum