TEB Kredi Kartı Aidatı Hakkında.

Temel B. |

Geçen yıl kredi kartımdan kredi kartı aidatı kesilmişti. Kredi kartımın aidatını yatırıp kartımın iptal edilmesinin istemiştim. Müşteri temsilcisi benimle konuşmasında kredi kartına yatırılan aidatın puan olarak geri yatırılacağı bunun içinde 1 yıl kartımın açık tutulmasına dair taahhüt vermemi istediler.

Bende bir sonra ki yılda yine kredi kartı aidatı kesilme tarihine kadar bu taahhüt devam ederse yine aynı aidat tekrar kesilecek diye onlara ilettim. Fakat kredi kartı aidatının kesilme tarihinin taahhüt verime tarihinden sonra olduğunun ve böyle bir şey olmayacağı bildirilmişti. Bu yıl tekrar kredi kartı aidatı kesilmiş ve bu da Ekim 2015' de yapılmış. Aidatın geri yatırılması hususunda.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Kasım
  11:59

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 2 Kasım 2015 tarihinde mail aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 30 Ekim
  10:41

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı