TEB Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Naim G. |

Bundan 2 yıl önce 12 yıllık bankamı bırakıp TEB'e gelmiştim. Bütün hesaplarımı TEB'e taşıdım. Kredi kartı aidatı alınmayacak diye şifahen teminat vermişti 1 hafta önce extrama baktım 62 tl aidat var. Aradım 2 adet otomatik fatura talimatı verin puan olarak yükleyelim der zaten bütün hesaplarım ve faturalarım TEB'de gidip komşuların faturalarını mı toplayıp geleceğim bankaya? Gittim ara ki bireyselden birini bulasın o da yok ortalıkta. Mail attım cevap veren yok. Aylık ortalamam 700 tl civarı kart harcamam var eğer bir söz veriliyorsa arkasında durun ya da söyleyin temsilcilerinize bankanın tutamayacağı sözler verip yanıltmasın vatandaşı. Kart aidatımın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Naim G.
  18 Kasım
  18:53

  sikayet sonrasi sorununm cozul du tskler.. lakin ben bu yuzden hesaplarimin teb de olmasina ragmen kart aidati alimiyor diye baska bir bankanin kartini kullanmak zorunda birakildim is sorunu cozmek yerine sorun cikartmamak olmali:!mesela yıllık su kadar harcama yaparsaniz kart ucreti odemezsiniz gibi neyse yinede tskler....

 • 06 Şubat
  11:40

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı