13 Temmuz 2013

TEB Kredi Kartı Aidatı Aldı!

TEB maaş müşterisi olduğumdan dolayı otomatik olarak TEB kredi kartı geldi. Almadan önce banka temsilcisi ile görüştüm ve kesinlikle hesap işletim ücreti olmayacağını söylediler. Maaş bankam değişti ve kredi kartı aidatı yansımaması için 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim. Buna rağmen bu ay hesap işletim ücreti geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda 2 adet daha otomatik ödeme talimatı vermemi istediler.

Kredi kart aktif olarak olarak kullanan, ödemesi tam , zamanında olan ve 2 adet otomatik ödeme talimatı olan müşterinizden kredi kartı aidatı, hesap işletim ücreti aldığınızı baştan bildirseydiniz kredi kartı almazdım. Çok ilgisiz bir banka.

Erhan 86 Okunma

Cevaplar

 • Erhan'ın Teşekkür Mesajı06 Mayıs 2014

  KK aidat iadesi için teşekkürler.

 • Erhan 16 Temmuz 2013

  Ilk başta ücretleri bildirse yada değişiklik yapmadan önce haber verseydi duşunurdüm.

 • Erhan 15 Temmuz 2013

  Sonuç değişmedi fakat en azından bir geri dönüş yapıldı - buradan sikayetimvar.com sitesine tesekkur ediyorum. KK verirken ve uygulama arasında fark olması ücüzü.

 • TEB Temsilcisi13 Temmuz 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön