11 Eylül 2013

TEB Kredi Kartı Aidatı!

Geçen ay gelen ekstre hesabıma yansıyan 70 TL'lik kredi kartı aidatımın iptali için TEB çağrı merkezini aradım ki kendilerine ulaşmam yarım saatimi aldı. İtiraz ettiğimi iadesini talep ettiğimde yapamayacaklarını ancak otomatik ödeme talimatı verirsem iptal edeceklerini söylediler.

Bu teklifle de kart aidatının yasal olmadığını zaten teyid ettiler. Bazı müşterilerine kart aidatı yansıtıp başkalarına yansıtmamaları durumu da açıklanamaz. Otomatik ödememden ve herhangi bir taahhütte bulunmadan karşılıksız yasal olmayan Kart ücretinin iptalini ve iadesini istiyorum. Acil dönüş yapılmasını rica ederim.

Remzi 75 Okunma

Cevaplar

 • TEB Temsilcisi18 Eylül 2013

  Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. TEB Önce Müşteri Hattı

 • Remzi 13 Eylül 2013

  Ginderilen SMS hiçbir bilgi detay verilmeden kredi kartı yıllık ücretinin iadesinin sağlamamaktayız denmiş.Başkaca hiç bir detay yok .İadesini talep ediyorum.Otomatik ödeme talimatı verirsem iptal edileceği söylenmişti.Bu nasıl bağlayıcı bir nedendir?İptali lütfen.

 • TEB Temsilcisi12 Eylül 2013

  Belirttiğiniz konuyla ilgili bugün SMS aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. TEB Önce Müşteri Hattı

 • Remzi 12 Eylül 2013

  Şu ana kadar konu ile ilgili tarafıma dönüş yapılmamıştır.

 • TEB Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön