TEB Kredi Kartı Aidatı.

Reyhan Aydurmuş D. |

Uzun süredir TEB müşterinizim bu yapılacak incelemeler sonucunda da anlaşılacaktır. Kamu Personeli olduğumuz için bir çok mesai arkadaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde bazı bankaların kredi kartı aidatı almadığı bilgisindeyim. Hatta kendi kullandığım diğer bir bankada kredi kartı aidatımı ilk önce ekstra yansıtmış. Daha sonra geri iade edilmiştir.

Bankaların 2007 yılında uyguladığı bir uygulama olduğu yazışmalardan da anlaşılmaktadır. Ancak yaklaşık 10 yıllık müşteriniz olarak kartımı kapatma sebebimin kart aidatı olmasını istememekle birlikte bu ay ekstra yansıtılan 89 TL kesimi hakkında bilgi verilmesi hususunda;

Gereğini arz ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  10:33

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 21 Eylül 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 18 Eylül
  16:12

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı