TEB Kredi Kartı Aidat Ücreti Alıyor!

Mehmet K. |

TEB Business Card kredi kartı kullanıcısıyım. TEB yıllık aidat ücreti adı altında kasım ayında 95 TL ücret aldı. Bankayı aradığımda, bu aidat ücretini alacaklarını ve istersem kartımı iptal edebileceğim söylendi. Kartı iptal edersem aidat ücretinin bana geri ödenip ödenmeyeceğini sorduğumda ise, kart iptal olsa bile ücret iadesi yapılmayacağı söylendi. Bu durumda, neden kartı iptal etmemin bir opsiyon olarak sunulduğunu sordum. Cevap yok.

TEB geçen sene de benden 75 TL yıllık kart aidatı ücret kesintisi yaptı. Şikayetvar.com aracılığıyla bu şikayetimi duyurdum. Sonra TEB'den biri arayıp ücret kesintisinin iade yapılacağını söyledi ama iade yapılmadı.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Aralık
  12:45

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 15 Aralık 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 14 Aralık
  11:26

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı