TEB Kredi Kartı.

Ayşin Y. |

TEB SHE kart kullanıcısıyım. Yaz aylarında güvenlik nedeni ile kartım banka tarafından kapattırılıp tarafıma aynı özellikte yeni kartımın gönderileceği söylendi. Ancak gelen kart kapatılan kartımla aynı özellikte değildi. Şikayet olarak bankama bildirdim ve yeni gelen kartın temassız özellikte olmadığını, kapatılan kartımın temassız özellikte söyledim. Özür dileyerek kartımı yeniden kapatacaklarını ve ilk kartımla aynı özellikte kart basacaklarını söylediler. Ancak yeni gelen kart da yine temassız özellikte bir kart değil. Defalarca şikayette bulundum. Şimdi başka açıklama yaparak durumu kurtarmaya çalışıyorlar. Kapatılan kartımın özellikleriyle yeniden kart basılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Kredi Kart Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ocak
  15:29

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 22 Ocak 2016 tarihinde mail aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 19 Ocak
  10:19

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı