10 Ekim 2013

TEB Kredi Kart Aidatını İade Etmedi!

TEB kredi kartı kullanmıyordum. İş yerime gelip kredi kartı alır mısınız dediler bende aidattan dolayı istemedim. TEB izimirim kartı aldım ve ek kart verelim dediler. Aidat yoksa verin dedim. Kesinlikle aidat gelmeyecek dedi nitekim ki kartları aldığım zamandan beri gelmedi. Bugün baktım hem beni kartıma 62 TL hem eşimin kartına 30 TL kart aidat ücreti gelmiş.

Ayıptır ya, bu nedir yan i?birde bankaya hiçbir şekilde bağlanamıyorum. Bu ne kadar tuhaf bir durum. Aidat ile ilgili bir belge imzalamadım ve bu güne kadar gelmediğinden de bu belli. Bu 2 kartında aidat ücretinin iade edilmesini istiyorum. Eğer kesinlikle iade olmayacaksa ben kartlarımı iptal ettireceğim. Acil geri dönüş.

Aygül 67 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi25 Ekim 2013

    Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. TEB Önce Müşteri Hattı

  • Aygül23 Ekim 2013

    Ek kartımı takip ederseniz çok fazla kullanmıyorum ve şunu anladım verilen sözleri diğer bankalarda olduğu gibi teb bankası da tutmadı ve hayal kırıklığına uğradım. Ama kart üyesi yapmak için gelip ayaklarımıza kapanmadıkları kalıyor ve verilen vaatleri saymıyorum. Ek kartımın iptali için bankanın müşteri hizmetlerinden bir kişinin beni aramasını istiyorum. Asıl kartımın da borcunu bitirip iptal edeceğimi de iletmek isterim. Geri arama bekliyorum.

  • TEB Temsilcisi10 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön