TEB Konut Kredisi Borcumu Ödememe Rağmen İpoteği Kaldırma Belgesini Vermiyor.

Tacettin D. |

TEB İstanbul Kartal Soğanlık şubesinden 140000 TL kredi kullanmıştım. Kredisi erken kapatmama rağmen ek hesabımın 2000 TL borcu var diye ipoteği kaldırmıyor. Neymiş efendim ben onu ödemeyecek mişim. Evi sattığım insana karşı mahcup durumdayım. İki ayrı bankadan da konut kredisi kullanmıştım. Ek hesaplarında aynı sorun vardı. Ama ipotek sorunu yaşanmadı. Bende bu saatten sonra herhangi bir TEB şubesinin yanından bile geçmem. Krediyi çekerken bile zorluk çıkarttılar. Adresi bulamadık diye gün boyu beklentiler meğer şubede para yokmuş. Doğruyu söylemek yerine insanı yanıltıyorlar.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tacettin D.
  08 Ağustos
  15:25

  TEB mesaj atmış risk altındaymış. 2000 liranın ne riski varsa. o yüzden hala ipotek kaldırma işlemini yapmıyor. Borcumu ödedikten sonra tüm hesaplarımı kapatıp kesinlikle çalışmayı düşünmüyorum.

 • 09 Temmuz
  10:30

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı